• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Yahoo Grup Üyeliği
Ankara CumokYahoo Gruba üye olmak isteyenlerin,
İletişim kısmından "İletişim Formu" nu doldurmaları,  konu kısmına yahoo grup üyesi olmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir.
                 

Ankara CUMOK İletişim Sitesi

Anasayfa

Bir aydınlanma savaşçısı, hukukçu, Atatürkçü düşüncenin ödün vermez savunucusu Prof. Dr. Muammer Aksoy 26 yıl önce bugün, evinin önünde kurşunlanarak öldürüldü. Suikast, faili bilinmeyen bir cinayet olmayı sürdürüyor…
31.01.2016
Gazetemizin yazarı, araştırmacı, kalpaksız Kuvayi Milliyeci, Sakıncalı Piyade UĞUR MUMCU 24 Ocak 1993'te Ankara'da Karlı Sokak'taki evinin önünde, arabasına konan C-4 tipi plastik bombanın patlaması sonucu suikasta kurban giderek yaşamını yitirdi. Suikastın hemen ardından olay yerinde inceleme yapan uzmanların hiçbir delil bulamadığı, patlamayla etrafa dağılan ve cımbızla toplanması gereken delillerin ise süpürgeyle süpürüldüğü iddia edilmiştir.
23.01.2016
Öykü ve roman yazarı, denemeci, eleştirmen ve çevirmen, eserleriyle dünyamıza ışık tutan Sevgili Prof. Dr. TAHSİN YÜCEL'i yitirdik. Işıklar yoldaşı olsun..
22.01.2016
TBMM'nde 6 dönem milletin vekili olan, zaman zaman tek kişilik muhalefetiyle yüzümüzü güldüren, yüreğimize su serpen sevgili KAMER GENÇ'i yitirdik. Onu çok özleyeceğiz. Işıklar yoldaşı olsun..
22.01.2016
23. ADALET VE DEMOKRASİ HAFTASI kapsamında Ankara CUMOK olarak düzenlediğimiz söyleşide Anadolu'nun farklı bölgelerinde ışık olmaya çalışan üç dostumuz konuğumuz olacak: Gökhan Adalı, Mehmet Ali Solak ve Gürkan Korkmaz. Söyleşiyi Ali Nihat Yavşan yönlendirecek.
20.01.2016
23. ADALET VE DEMOKRASİ HAFTASI kapsamında Ankara CUMOK, Atatürkçü Düşünce Derneği Keçiören Şubesi ve Alevi Kültür Dernekleri Keçiören Şubesi'nin düzenlediği söyleşide Ömer Faruk Eminağaoğlu konuğumuz oluyor.
20.01.2016
Sevgili gençler, düşüncelerinizi, görüşlerinizi sitemizde bizimle paylaşmaya ne dersiniz? Yazılarınızı bekliyoruz : ankaracumok@gmail.com
21.01.2016
Değerli Arkadaşlarım "Askıda Kitap Var" kampanyasına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Kampanyamız devam etmektedir. Burada askıda bulunan kitapların sürekli güncellenen listesini bulabileceksiniz. İLETİŞİM: 0506 276 38 64 'ASKIDA KİTAP VAR' Kampanyasında kitap listesine 'devamı' yazılı butonu tıklayıp, ulaşabilirsiniz. SON GÜNCELLEME : 13 Aralık 2015
12.05.2015
Ankara Cumok'un sembol ismi ablamız Şükran Özgüllü'yü bu sabaha karşı (22 Aralık 2015) kaybettik. Cenazesi bugün Kocatepe camisinde kılınacak öğle namazından sonra Cebeci Asri Mezarlığında toprağa verilecektir. Işıklar içinde uyusun.Mücadelesi ve anısı önünde saygı ile eğiliyoruz.
22.12.2015
Gazetecilik meslek ilkeleri doğrultusunda, görevlerini yerine getiren bu basın emekçilerinin özgürlüklerine kavuşmaları, Türkiye’de basın ve ifade özgürlüğüne ağır darbeler indiren böylesi haksız-hukuksuz uygulamalara bir daha meyledilmemesi için, HAK-HUKUK-ADALET ve İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ için; başta basın mensupları olmak üzere sağduyulu herkesi bu ve benzeri yargılamalara, tutuklamalara itiraz etmeye davet ediyoruz.
28.11.2015
 9 
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret57266