• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Yahoo Grup Üyeliği
Ankara CumokYahoo Gruba üye olmak isteyenlerin,
İletişim kısmından "İletişim Formu" nu doldurmaları,  konu kısmına yahoo grup üyesi olmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir.
                 

Ankara CUMOK İletişim Sitesi

Anasayfa

MİT TIR'ları haberi nedeniyle yargılanan gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar Çağlayan Adliyesi önünde açıklama yaparken silahlı saldırıya uğradı. Can Dündar'a iki el ateş eden saldırganın kurşunları, NTV muhabiri Yağız Şenkal'ın bacağına isabet etti. Azmettirenlerin belli olduğu bu saldırıyı, Can Dündar'ın şahsında yandaş olmayan basına gözdağı verme ve sindirme saldırılarının yeni bir halkası olarak değerlendiriyor, şiddetle kınıyor, Can Dündar ve NTV Muhabiri Yağız Şenkal'a geçmiş olsun diyoruz.
06.05.2016
06.05.2016
Ankara CUMOK olarak düzenlediğimiz ve ''Özgen Acar ile Tarihe Yolculuk'' adını verdiğimiz gezinin ondördüncüsünde İSTANBUL'a gidiyoruz.
06.05.2016
AnkaraCUMOK olarak, 17 Nisan Pazar günü, güzel bir bahar gezisi yapalım dedik. Günübirlik gezimiz Beypazarı'ndan başlıyor, Nallıhan, Göynük, Mudurnu, Sünnet Gölü, Abant Gölü ve Gölköy'le sürüyor. Akşam üzeri Gerede üzerinden Ankara'ya dönüyoruz.
04.04.2016
Heey, size söylüyoruz; bütün yaşananlardan siz sorumlusunuz. Ankara katliamlarından, Suruç, Diyarbakır katliamlarından siz sorumlusunuz. Ülkemizi “Yurtta barış, dünyada barış” noktasından “Yurtta savaş, dünyada savaş” noktasına getirenler sizlersiniz. Biz, yüzünüze üzgün maskesi takarak televizyona çıkıp lanetlediğinizi söylemenizi beklemiyoruz. Bir kez olsun onurlu davranın, istifa edin, çekin gidin.
14.03.2016
Biz, Cumhuriyet Vakfı senedinin “Başlangıç” bölümünde sıralanan ilke ve amaçlar doğrultusunda yayın yapan gazetemizi; emekleri, kalemleri ile yücelten yazarlarımızı, çalışanlarımızı, bürolarımızı ve değerlerimizi, kısacası ‘’Tehlikenin farkında mısınız!’’ diyen gazetemizi geri istiyoruz! Oyalanmaya vakit yoktur. Bunu istemek, bu metnin başında sağlam gerekçe ve dayanaklarıyla sıraladığımız gibi en doğal hakkımız, sorumluluğumuz ve görevimizdir.
11.03.2016
Ankara CUMOK olarak düzenlediğimiz ve ''Özgen Acar ile Tarihe Yolculuk'' adını verdiğimiz gezinin onüçüncüsünde Antalya'ya gidiyoruz.
08.03.2016
Ankara CUMOK olarak düzenlediğimiz ve ''Özgen Acar ile Tarihe Yolculuk'' adını verdiğimiz gezinin onikincisinde Ankara'da müzeleri geziyoruz.
26.02.2016
Yazarlarımıza, CAN DÜNDAR ve ERDEM GÜL'e geçmiş olsun diyoruz. Basın özgürlüğü demokrasinin olmazsa olmazıdır.. Kalemi uğruna hiç kimsenin bedel ödemediği bir Türkiye dileğiyle...
26.02.2016
Ankara’nın göbeğinde acımasız bir saldırı daha. Tarih 17 Şubat 2016. An itibariyle 28 canımızı yitirdik. 61 yaralı. Yüreğimiz yaralı, içimiz sızlıyor, yastayız, tepkiliyiz. Ülkemizi “Yurtta barış, dünyada barış” noktasından, “yurtta savaş, dünyada savaş” noktasına getirenlere tepkiliyiz. Bizi ben-sen diye ayıranlara tepkiliyiz. Gözü doymaz emperyalistlerin bölgemizi kan gölüne çevirmesine tepkiliyiz.
17.02.2016
 7 
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 25° 13°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret51086