• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Yahoo Grup Üyeliği
Ankara CumokYahoo Gruba üye olmak isteyenlerin,
İletişim kısmından "İletişim Formu" nu doldurmaları,  konu kısmına yahoo grup üyesi olmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir.
                 

Ankara CUMOK İletişim Sitesi

Anasayfa

18.05.2016
Adı gazetemizle özdeşleşen yazarımızı,MUSTAFA BALBAY'ı konuk ediyoruz. Sevda-Cenap And Müzik Vakfı katkılarıyla düzenlediğimiz söyleşi sonrası yazarımız yeni kitabı "CUMHURİYET'İN İKİNCİ YÜZYILI" nı imzalayacak. Dostlarımızı bekliyoruz. Yer: And Sanat Tunalı Hilmi caddesi No:114 Kat:1 Daire:26 Kavaklıdere/Ankara
09.05.2016
Yunus Nadi'nin 7 Mayıs 1924'te kurduğu, adını Atatürk'ün verdiği gazetemize, kuruluş amaç ve ilkelerine uygun çizgide nice 92 yıllar diliyoruz.
07.05.2016
MİT TIR'ları haberi nedeniyle yargılanan gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar Çağlayan Adliyesi önünde açıklama yaparken silahlı saldırıya uğradı. Can Dündar'a iki el ateş eden saldırganın kurşunları, NTV muhabiri Yağız Şenkal'ın bacağına isabet etti. Azmettirenlerin belli olduğu bu saldırıyı, Can Dündar'ın şahsında yandaş olmayan basına gözdağı verme ve sindirme saldırılarının yeni bir halkası olarak değerlendiriyor, şiddetle kınıyor, Can Dündar ve NTV Muhabiri Yağız Şenkal'a geçmiş olsun diyoruz.
06.05.2016
06.05.2016
Ankara CUMOK olarak düzenlediğimiz ve ''Özgen Acar ile Tarihe Yolculuk'' adını verdiğimiz gezinin ondördüncüsünde İSTANBUL'a gidiyoruz.
06.05.2016
AnkaraCUMOK olarak, 17 Nisan Pazar günü, güzel bir bahar gezisi yapalım dedik. Günübirlik gezimiz Beypazarı'ndan başlıyor, Nallıhan, Göynük, Mudurnu, Sünnet Gölü, Abant Gölü ve Gölköy'le sürüyor. Akşam üzeri Gerede üzerinden Ankara'ya dönüyoruz.
04.04.2016
Heey, size söylüyoruz; bütün yaşananlardan siz sorumlusunuz. Ankara katliamlarından, Suruç, Diyarbakır katliamlarından siz sorumlusunuz. Ülkemizi “Yurtta barış, dünyada barış” noktasından “Yurtta savaş, dünyada savaş” noktasına getirenler sizlersiniz. Biz, yüzünüze üzgün maskesi takarak televizyona çıkıp lanetlediğinizi söylemenizi beklemiyoruz. Bir kez olsun onurlu davranın, istifa edin, çekin gidin.
14.03.2016
Biz, Cumhuriyet Vakfı senedinin “Başlangıç” bölümünde sıralanan ilke ve amaçlar doğrultusunda yayın yapan gazetemizi; emekleri, kalemleri ile yücelten yazarlarımızı, çalışanlarımızı, bürolarımızı ve değerlerimizi, kısacası ‘’Tehlikenin farkında mısınız!’’ diyen gazetemizi geri istiyoruz! Oyalanmaya vakit yoktur. Bunu istemek, bu metnin başında sağlam gerekçe ve dayanaklarıyla sıraladığımız gibi en doğal hakkımız, sorumluluğumuz ve görevimizdir.
11.03.2016
Ankara CUMOK olarak düzenlediğimiz ve ''Özgen Acar ile Tarihe Yolculuk'' adını verdiğimiz gezinin onüçüncüsünde Antalya'ya gidiyoruz.
08.03.2016
 7 
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 28° 13°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret52646