• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Yahoo Grup Üyeliği
Ankara CumokYahoo Gruba üye olmak isteyenlerin,
İletişim kısmından "İletişim Formu" nu doldurmaları,  konu kısmına yahoo grup üyesi olmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir.
                 

Ankara CUMOK İletişim Sitesi

Anasayfa

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, sonsuzluğa uğurlayışımızın 78. yılında, her geçen gün artan özlemle anıyoruz.
09.11.2016
Biz Ankara Cumhuriyet Okurları, sabahın erken saatlerinden itibaren gazetemiz yöneticilerine ve yazarlarına yapılan operasyonu kınıyoruz.
31.10.2016
Biz Cumhuriyet Gazetesi okuyucuları, Gazetemize yapılan saldırılardan her zaman rahatsızlık duyduk ve duyuyoruz. Cumhuriyet Gazetesini; laik, demokratik, çağdaş ve bağımsız Türkiye Cumhuriyetinin ayrılmaz bir sembolü olarak görüyoruz ve bu kimliğine zarar verecek her türlü sözlü ve yazılı eylemin karşısında tepkimizi ortaya koymayı asli görevimiz kabul ediyoruz.
04.10.2016
20.09.2016
“En uzakta sandığımız bir olayın bize bir gün dokunmayacağını bilemeyiz. Bunun için insanoğlunun hepsini bir gövde ve bir ulusu bunun organı saymak gerekir. Bir gövdenin parmağının ucundaki acıdan öteki bütün organlar etkilenir. Dünyanın filân yerinde bir rahatsızlık varsa, bana ne dememeliyiz. Böyle bir rahatsızlık varsa tıpkı kendi aramızda olmuş gibi onunla ilgilenmeliyiz. Olay ne kadar uzak olursa olsun bu ilkeden şaşmamak gerekir, işte bu düşünüş, insanları, ulusları ve hükümetleri bencillikten kurtarır.” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
31.08.2016
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZDA ATAMIZIN HUZURUNDAYIZ. Kurtuluş Savaşımızın zaferle taçlandığı bu özel günün 94. yıldönümünde 30 Ağustos'ta Saat 18.30 Kızılay'da buluşup Anıtkabir'e yürüyoruz. Sen gelmezsen bir eksiğiz.
29.08.2016
22.08.2016
20.08.2016
Laiklik ve Cumhuriyetin değerleri konusunda duyarlı siyasetçiler, sendikalar, meslek kuruluşları ve aydınlar ortak bir açıklama yaparak, AKP öncülüğündeki "uzlaşma" girişiminlerinin bir aldatmaca olduğunu belirterek kamuoyunu uyardılar. Aralarında CHP Eski Milletvekili Hüseyin Aygün, Yarsav ve Yargıçlar Sendikası Kurucu Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, Alevi Bektaşi Federasyonu ve Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Önceki Başkanı Fevzi Gümüş, CHP'li Devrimci Demokratlar Grubundan Necdet Saraç, bazı sivil toplum kurluşları, sendikalar ve vakıfların da olduğu bir grup, kamuoyuna ortak açıklama yaparak "Sahte Atatürk ve demokrasi söylemleriyle güçlendirilen gerici ve piyasacı tehlike karşısında yurttaşlarımızı ve siyasileri uyarıyor, dikkatli olmaya çağırıyoruz!" uyarısı yapıldı.
18.08.2016
12.08.2016
 5 
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 28° 13°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret52645